W Podlaskim Oddziale Straży Granicznej odbyło się uroczyste ślubowanie funkcjonariuszy służby kontraktowej.
Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie przed Zastępcą Komendanta Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej płk. SG Andrzejem Stasiulewiczem, który pogratulował im zakończenia procesu rekrutacji i życzył sukcesów w służbie.
Błogosławieństwa udzielili Proboszcz naszej Parafii ks. ppłk Maksymilian Jezierski.
Mianowani funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia będą pełnić służbę na granicy polsko-białoruskiej.





